AÇI TEKNOLOJİK POMPA SİSTEMLERİ
Wilo Pompa Sistemleri San. ve Tic. A.Ş. firmasının Yetkili Servisi olarak pompa sektöründe, akış kontrol sistemleri konusunda etkinlik gösteren AÇI Teknoloji, iş deneyimi, tecrübe ve bilgi birikimine sahip çalışanları ile birçok işletmeler için satış öncesi ve satış sonrası çözümler üretmektedir. AÇI Teknoloji’nin ilkesi olan “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” yaklaşımına uygun olarak, bir işletmenin gereksinim ve ihtiyaç duyabileceği pompa ve elektrik motoru onarımları, montaj, revizyon, periyodik bakım, servis hizmeti ve danışmanlık hizmetlerini vermektedir.

Konusunda deneyimli AÇI Teknolojik Pompa Sistemleri, keşif aşamasından başlamak üzere müşterilerinin isteklerini dikkatle değerlendirip, kendi deneyim ve tecrübelerini de katarak en üst düzeyde verim alınabilecek sistemlerin kurulmasını ve enerji tasarrufunu sağlamaktadır. Yurt dışında eğitim görmüş mühendis ve teknisyenlerden oluşan AÇI Teknolojii teknik destek ekibi, 24 saat kesintisiz hizmet sistemi ile satış sonrasında daima müşterilerinin yanında olmaktadır.

Vizyonumuz
Uluslararası standartlarda temsilciliğini yaptığımız ürünlerin hizmet kalitesini sunmak, yurt dışında ve yurt içinde tercih edilen firma olmaktır.

Misyonumuz
Pompa sistemleri sektöründe, ticari kurallar ve etik çerçevesinde, koşulsuz müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, en ekonomik işletim sistemi çalışmalarını yaparak,   tüm çalışanlarımızla birlikte sağlam bir ekip ruhu ve anlayışı ile pazar payımızı arttırarak bir numara olmaktır.

Kalite Politikamız
Müşterilerimizin değişen ve gelişen gereksinimlerini karşılayabilecek kalitede ürün, satış öncesi ve sonrası teknik destek, danışmanlık hizmetleri ve satış sonrası diğer hizmetlerimizle müşterilerimizin memnuniyetlerini en üst düzeye çıkartabilmek, tüm çalışanlarımızın katılımı ile verimliliği artırarak gelişmeyi sağlamaktır. Çalışanlarımızın devamlı gelişimini ve eğitimlerini sağlayarak ekip ruhunu pekiştirmek, faaliyetlerimizi sağlıklı bir şekilde yürütebilmek için uluslararası toplam kalite yönetim sistemlerini esas almaktır.

Tercih Edilme Sebebimiz
– Sektörde en geniş çözüm yelpazesini bünyemizde bulunduruyoruz.
– Bir işletme için sektörel bazda gerekli tüm ekipman donanımına sahip, tecrübeli ve deneyimli teknik desteğini sağlayacak kadromuz mevcuttur.
– Uluslararası standartlarda yüksek kaliteli ürünler, 24 saat kesintisiz mükemmel teknik destek ve danışmanlık,
– Konusunda eğitilmiş mühendis ve uzman teknik destek ekibi

– Tecrübe ve deneyimin birleştiği bilgi birikimi,
– Uygun fiyatlar ve uygun ödeme koşulları,
– İlk elden ürün sağlama olanağı
– 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet garantisi

Personel Politikamız
AÇI Teknolojik Pompa Sistemleri Ltd.Şti. çalışmalarıyla değer yaratmayı ilke edinmiş, kurum kültürünü benimsemiş, kendi geleceğini kurumun vizyonu ile bütünleştirmiş kişilerden oluşan bir ailedir. Ortak değerlerimiz olan liderlik, dürüstlük, saygı, güven, açıklık, sosyal sorumluluk, ekip çalışması, kalite, sürekli gelişim İnsan Kaynakları Yönetimi’nin de temel değerlerini oluşturur.
Şirketimizi dinamik bir yapıda tutmak için, sürekli gelişim ile çalışanların performanslarını artırmayı, takım ruhunu oluşturmayı, çağdaş, profesyonel ve huzurlu bir iş ortamı sunmayı hedefler. AÇI Teknoloji dürüst, saygın, iyi yetişmiş, eğitim düzeyi yüksek, insan ilişkileri gelişmiş, takım çalışmasına katılan, dinamik, kendini ve çevresindekileri geliştirmeyi bilen kişiler kazandırmayı amaçlar. Kişilere eşit fırsatlar, kariyer yapma, firma içi rotasyon olanağı sağlar.